укррус

Телефони у Черкасах

  • (096) 213-92-16
  • (093) 213-92-16

Статті сайту

Розвиваючі дитячі іграшки. Що вони з себе представляють?

00/00/0000
Сучасний ритм життя став набагато більш стрімким, ніж раніше, деколи молоді мами не встигають приділити багато уваги своєму малюкові. Тому й рятують розвиваючі дитячі іграшки.

Крісла-гойдалки (шезлонги) напрокат.

00/00/0000
Крісла-гойдалки (шезлонги) напрокат! Що це і навіщо вони потрібні дитині? Крісло-гойдалка, шезлонг - це ті слова слова, які останнім часом дуже популярні в сім'ях, де є маленькі діти.

Дитячі електронні гойдалки.

00/00/0000
Дитячі електронні гойдалки. Дитячі електронні гойдалки. У даній статті я розповім про дитячих гойдалках-колисках та надам кілька порад щодо їх використання. Обов'язково прочитайте повністю!

Зважуємо правильно!

00/00/0000
Шановні мами й тата! Прокат дитячих товарів Baby Service накопичив чималий досвід при зважуванні новонароджених. Кожен день ми розповідаємо, як користуватися дитячими вагами, як зважувати новонародженого. Хочемо поділитися досвідом зважування малюків з новоспеченими і майбутніми батьками.

Навіщо потрібен прокат дитячих товарів

00/00/0000
Дорогі мами й тата! Всім відомо наскільки зараз переповнений ринок дитячих товарів для догляду за малюками, для їх розвитку та організації дозвілля. Купити можна все, що тільки прийде на розум! Автокрісла, ваги, манежі, шезлонги, коляски, ліжечка, гойдалки, батути, стільчики для годування. А яка кількість розвиваючих іграшок запропоновано світовими виробн ...