укррус

Телефони у Черкасах

  • (096) 213-92-16
  • (093) 213-92-16

Молоковідсмоктувач Baby Service

Коли необхідний молокоотсос?

Молоковідсмоктувачі зручні в наступних випадках:

Для зціджування молока з переповнених грудей, якщо ви годуєте дитину по годинах.

Щоб запобігти лактостаз.

Щоб зробити запаси молока, якщо з якоїсь причини Ви не можете годувати грудьми.

Якщо ваша дитина відмовляється або не може брати груди

Молоковідсмоктувач також придасться працюючим матерям, які змушені бути далеко від своїх немовлят протягом багатьох годин протягом дня. Зцідженим за допомогою молокоотсоса грудним молоком зручно годувати дитину поза домом в тих місцях, де грудне вигодовування буде незручно для мами. Молоковідсмоктувач також допомагає у визволенні грудей від зайвої молока при сильній лактації і болях в грудях. Молоковідсмоктувач можна використовувати в якості інструменту для визначення кількості молока, яке виробляє організм матері.

Найголовніше, що молокоотсос збільшує приплив грудного молока. Чим частіше ви звільняєте груди, тим більше і активніше Ви стимулюєте організм виробляти більше молока.

Грудне молоко можна зберігати тривалий час, а не використовувати відразу для годування дитини. Наприклад, зціджене грудне молоко може залишатися незіпсованою протягом 6 годин при температурі 20 градусів за Цельсієм, а в холодильнику або в морозильній камері до 6 місяців і довше. Ємності, в яких може зберігатися зціджене грудне молоко, можуть бути різними: пляшечки, спеціальні контейнери.

Молоковідсмоктувач допоможе вам не переривати грудне годування, навіть коли вас немає поряд з малюком. А так же не дасть відчути дискомфорт і багато проблеми, пов'язані з надлишком молока в грудях!