укррус

Телефони у Черкасах

  • (096) 213-92-16
  • (093) 213-92-16

Дитячі товари Baby Service

Різне (Важливі дрібниці для Вашої крихітки)

У Вас з'явилася дитинка - це безмежна радість, відповідальність, турботи, великі турботи і кожен з нас це розуміє. Батьки часто спантеличені. Скільки необхідно малюкові для зручності і комфорту? Скільки потрібно всього придбати і всі розуміють що покупка самого необходімогостоіт не так вже й мало, а вже через пару місяців ми задаємо собі питання: куди тепер це дівати? Карапуз швидко росте речі використовуються лише кілька місяців, а ми витрачаємо на це купу грошей, але в результаті ці речі стають даремними і потрапляють або в комору, або в сміттєвий бак.

Тому ми пропонуємо Вам не витрачати гроші на те, що можна взяти на час! В цьому розділі ми пропонуємо прокат: сумки-кенгуру, пароварки-блендери, стерилізатори, підігрівачи пляшечок і небулайзери, які мають відмінну якість!

- Якщо Ви батьки, які ведуть активний спосіб життя, сумка-кенгуру подарує Вам свободу пересування з дитиною, якій необхідно почуття захищеності і безпеки. Прогулянка пішки по лісі або поїздка по місту з сумкою-кенгуру звільняє і Вас і дитину від незручностей, пов'язаних з коляскою. Такі сумки ідеально підходять для коротких прогулянок з дитиною.

- Уявити життя без пароварки-блендери в перші місяці життя дитини дуже важко. Сучасні батьки дуже раді: поклали продукти, встановила час і вільні. Краса! Матуся може йти з крихіткою на прогулянку, а повернувшись, покуштувати теплою та смачної їжі.

- "Чистота - запорука здоров'я!"  В будинку, де недавно з'явився малюк, це гасло повинно діяти обов'язково! У його реалізації допоможе стерилізатор, адже стерилізація парою - самий ефективний, швидкий і безпечний спосіб знищення хвороботворних мікроорганізмів. Склали всі предмети всередині через кілька хвилин - готово!

- Тепер підігріти молоко для малюка у любий час дня і ночі дуже легко! Для цього є спеціальний прилад - "Підігрівач для пляшечок", которий швидко і рівномірно підігріє вміст пляшечки всього за кілька хвилин.

 - Небулайзер (або інгалятор) - прекрасний помічник у ефективній боротьбі з хворобами дихальних шляхів. Небулайзер рекомендується використовувати для лікування та профілактики широкого спектру захворювань органів дихання. У сучасних схемах Небулайзерная терапія передбачає проведення інгаляцій близько 5-ти разів на день, що зумовлює проведення терапії в умовах стаціонару. І на перший погляд здається, що це майже неможливо в домашніх умовах. Проте це - цілком реально за допомогою небулайзера!

Навіщо потрібно витрачати зайві гроші? Економте гроші з прокатом дитячих товарів!