укррус

Телефони у Черкасах

  • (096) 213-92-16
  • (093) 213-92-16

Розвиваючі дитячі іграшки. Що вони з себе представляють?


Сучасний ритм життя став набагато більш стрімким, ніж раніше, деколи молоді мами не встигають приділити багато уваги своєму малюкові. Тому й рятують розвиваючі дитячі іграшки.


Розраховані на самий різний вік, ці іграшки одночасно багатофункціональні: вони можуть розважати, розвивати ті чи інші здібності, учити самостійності. Сучасні психологи вважають, що мозок дитини активно розвивається до трьох років. Тому, зараз дуже модним стало так зване "ранній розвиток" дітей, тобто, активний розвиток розумових здібностей дитини до трирічного віку.

Доведено що чим більше дитина в грі доходить до піку своїх інтелектуальних можливостей - тим краще розвивається його мозок.

Один з головних компонентів раннього розвиток дитини - це використання дитячих розвиваючих іграшок. Їх головна мета - розвиток дитини.

Багато батьків вважають, що розвиваюча іграшка - це щось дуже дороге. На жаль, це дійсно так ((

Але от для цього і існує прокат дитячих розвиваючих іграшок. Взяти напрокат розвиваючий центр на місяць і при цьому заплатити десяту частину від його вартості - погодьтеся, це не так і дорого!

Ще одним аргументом є той факт, що батьки часто вибирають іграшки на свій смак і вже через пару днів у дитинки зникає інтерес до іграшки. Тому коли ви берете іграшку напрокат, ви даєте карапузові можливість вдосталь награтися і при цьому істотно зберегти сімейний бюджет.

              

Дитячі розвиваючі іграшки мають в собі певний сенс: спочатку - коли малюк зовсім ще маленький - провідної його діяльністю є вивчення найпростіших звуків, кольорів, основних форм. Малюк росте, і потрібно щоб разом з ним «росли» і іграшки: ось вже в хід ідуть такі розвиваючі дитячі іграшки, які роблять упор на математику (цифри або рахунок), поняття частини та цілого. Кубики, рахунки і численні ігрові набори дозволяють мамі зайняти малюка, навіть якщо він заплакав, запропонувавши йому переключитися на цікаву гру.

              

Присутність розвиваючих іграшок для дітей завжди позитивно позначається на якості самих ігор. У нашому прокаті ви зможете знайти сучасні популярні такі розвиваючі іграшки як: весела жирафа, розмовляюча ферма, піаніно, ігровий центр 3 в 1, музичний ігровий столик, активний ігровий столик, автомобіль-гойдалка, активний ігровий центр тренажер, весела гусениця.

Це дуже якісні іграшки провідних виробників дитячих товарів, для різних вікових категорій дітей і мають безліч функцій. Взявши розвиваючі іграшки напрокат ви зможете значно заощадити, а також ви завжди зможете обміняти одну іграшку, на іншу - як тільки помітите, що інтерес Вашого малюка до розвиваючого центру починає слабшати. Тим більше що після того як іграшки стануть нецікаві вашій дитині вони не будуть займати місце у вашій квартирі.

Перейти в розділ "РОЗВИВАЮЧІ ІГРАШКИ"