укррус

Телефони у Черкасах

  • (096) 213-92-16
  • (093) 213-92-16

Дитячі електронні гойдалки.

Дитячі електронні гойдалки.


Дитячі електронні гойдалки.

У даній статті я розповім про дитячих гойдалках-колисках та надам кілька порад щодо їх використання.

Обов'язково прочитайте повністю!

Дитячі гойдалки - одна з геніальних і вдалих вигадок виробників товарів для малюків.

Ті батьки, які вже встигли випробувати цю новинку - склали про неї виразно позитивну думку, проте існує ще категорія людей, яка насторожено ставляться до всього нового. Такі люди часто налаштовані досить скептично і вважають, що так як вони самі свого часу виросли без електронних гойдалок, то і зараз вони не потрібні. Зрозуміло, гойдалки - це не предмет першої необхідності, але тоді те ж саме можна сказати і про пральну машину або мікрохвильові печі. Адже раніше без них також якось обходилися. Але слід розглядати електронні гойдалки з точки зору допомоги батькам в догляді за дитиною і можливості порадувати малюка нової цікавою іграшкою практично з самого його народження. Приміром, унікальні електронні гойдалки МОРСЬКІ ЧУДЕСА FISHER-PRICE зі світловими і музичними ефектами - призначені для малюків від 0 місяців. Сидіння в них розроблялися спеціально для новонароджених дітей з можливістю установки його в двох положеннях:

      
"Колиска" -

для самих маленьких крихіток, з нахилом під кутом 45 градусів, що є також оптимальним для засипання малюка і

 

   «Гойдалки» - 

в напівсидячому положенні для малюків постарше.
 

Часто багато малюків настільки розпещені батьківською увагою, що щохвилини вимагають, щоб їх взяли на руки. Знаходження в електронних гойдалках сприяє тому, що дитина не тільки розважається, але ще й вчиться обходитися без постійного знаходження на руках, так що в майбутньому це не переросте в нерозв'язну проблему, так як малюк з найперших днів привчається до самостійності. Хотілося б звернути увагу і на спроби батьків заспокоювати дитину, що плаче, уклавши його в гойдалку. Все таки, напевно, не варто цього робити - щоб надалі гойдалка не викликала у дитини негативних асоціацій. Також бажано чергувати заколисування перед сном - в електронних гойдалках, у колисці або ліжечку. Тоді гойдалки не будуть асоціюватися у малюка тільки з можливістю заснути. Завдання батьків - перший раз посадити дитину в гойдалки тоді, коли це цікаво йому, а не їм. Якщо перша «посадка» пройшла успішно, не здійснюйте ще однієї типової помилки. Не давайте дитині пересититися хитанням. Інакше гойдалки йому дуже швидко набриднуть.

Головне, використовуючи дитячі гойдалки, дотримуватися кількох правил, які зроблять перебування в них малюка приємним і абсолютно безпечним. Дитину потрібно обов'язково пристібати ременями безпеки. Не варто ставити гойдалки поряд з гострими предметами та іншими небезпечними для малюка предметами. І найважливіше, дитина не повинна відчувати себе самотньо та ізольовано, тому поряд з ним весь час повинен знаходитися хтось з дорослих. Це легко здійсненно, так як невелика вага і компактність дозволяють переносити дитячі електронні гойдалки з кімнати в кімнату. Якщо малюк буде чути мамин голос і відчувати її присутність, то йому буде цілком комфортно і затишно і електронні гойдалки підуть тільки на користь.

Катайтеся із задоволенням!

Ваш BabyService :)

Перейти в каталог "ГОЙДАЛКИ"