укррус

Телефони у Черкасах

  • (096) 213-92-16
  • (093) 213-92-16

Дитячі ваги Baby Service

Дитячі ваги напрокат! Що це таке? Навіщо вони потрібні?

 
У вас народився малюк? Скоро випишуть вашого малюка з пологового будинку. Перше планове відвідування поліклініки буде в 1 місяць, де обов'язково стане відома маса дитини.

Навіщо потрібні ваги?

Зважуючи дитину, ви побачите, скільки грудного молочка він з'їв. Ви побачите наскільки збільшився його вага з моменту народження і зможете зрозуміти, наскільки добре і планомірно йде розвиток карапуза. Коли ви щодня і щохвилини бачите свою крихітку, не завжди візуально можна відстежити, як він змінився.

Щоб не хвилюватися з приводу цих питань, вам достатньо скористатися дитячими вагами. І купувати їх немає необхідності. Найчастіше дитячі ваги необхідні на кілька місяців. Витрачати чималу суму грошей на покупку ваг нераціонально. Ми пропонуємо скористатися послугою дитячі ваги напрокат. Дитячі ваги напрокат - зручна послуга, дозволяє заощадити гроші і час.

Плюси прокату: Вам набагато краще буде взяти напрокат ніж купити ваги, оскільки вони потрібні Вам буде тільки на перший час народження дитини, а далі вони просто будуть лежати нікому не потрібним мотлохом.