укррус

Телефони у Черкасах

  • (096) 213-92-16
  • (093) 213-92-16

Автокрісла Baby Service

Дитячі автокрісла, прокат у Черкасах!

  
Сьогодні при такій різноманітності брендів і пропонованої ними продукції у багатьох мам і тат може виникнути розгубленність при виборі такого серйозного придбання для свого маленького пасажира як автокрісло. Цей процес можна порівняти з вибором самого автомобіля: від модного дизайнерського спорткара до надійної класики. Але і в першому, і в другому випадках найважливіший критерій - це безпека. Тому до покупки дитячого автокрісла потрібно підійти з усією відповідальністю.

Очевидність користі від наявності дитячого автомобільного крісла у вашій машині складно переоцінити. Перш за все воно служить для безпечного транспортування дитини в автомобільній подорожі. Автокрісло незамінне під час екстреного гальмування або виконання різких маневрів на дорозі і, крім усього іншого, - значно знижує вірогідність серйозних травм при аваріях.

Дитяче автокрісло - невід'ємний аксесуар в родині, де є машина і малюк до 12 років. Автокрісла для дітей розробляються окремо для кожної вікової групи і відповідно поділяються:

-Автокрісла для дітей з народження і приблизно до року;

-Автокрісла для дітей з 9 місяців і до 4-х років;

-Автокрісла для дітей з 4-х і до 12 років.

Плюси взяття автокрісел в прокат, а не покупка їх:

- Не потрібно думати куди їх потім подіти коли вони вже не потрібні;

- Значна економія;

- Можна в будь-який момент поміняти одне крісло на інше (якщо воно не сподобалося дитині)