укррус

Телефони у Черкасах

  • (096) 213-92-16
  • (093) 213-92-16

Крісла-гойдалки (шезлонги) напрокат.

Крісла-гойдалки (шезлонги) напрокат! Що це і навіщо вони потрібні дитині?

Крісло-гойдалка, шезлонг - це ті слова слова, які останнім часом дуже популярні в сім'ях, де є маленькі діти.


У нашому прокаті дитячих товарів ми надамо Вам найкращі товари в цьому асортименті.

Такі пристосування як крісла-гойдалки і шезлонги можна сказати еволюціонували від старинних колисок.

У старовину подібні люльки підвішували за гак до стелі і заколисували в них немовлят. Сучасні крісла-гойдалки спрощують життя молодим батькам.

Адже доведено вченими, що новонароджені засипають при закачуванні, це пояснюється тим що дев'ять місяців вони провели в животику матері, постійно там рухаючись. Педіатри кажуть, що крісла-гойдалки і шезлонги не тільки абсолютно безпечні для дитини, а також приносять користь. Повільні заколисувати руху досить добре діють на нервову систему дитини. А коли пройде невеликий проміжок часу дитина сама почне потроху розгойдуватися.

Так що взявши таке крісло напрокат ви зможете займатися домашніми справами, а ваша дитина буде захопленою новою розвагою в безпеці.

У нашому прокаті ви зможете знайти такі унікальні і сучасні моделі крісел качалки як: крісло-гойдалка «Слоненя», крісло-шезлонг «Джунглі», а також шезлонги «Мешканці савани» та шезлонги «ChiccoNewDreams».

Всі надані товари дуже прості в експлуатації і багатофункціональні. У моделях присутня система вібрації, яка дозволить вашій дитині розслабитися і заснути. Всі моделі представлених товарів оснащені іграшками. Більшість наданих товарів призначені для дітей віком від 0 до 6 місяців.

Наші крісла-гойдалки і шезлонги будуть цікавим відкриттям для Вас і вашої дитини. Крісла-гойдалки завжди прийдуть до вас на допомогу - розважать вашого малюка і дадуть вам можливість викроїти час для власних потреб і домашніх справ.

Плюси прокату крісел-гойдалок і шезлонгів:

- Ви можете в будь-який момент змінити модель на іншу;

- Ви можете спробувати спочатку крісло-гойдалку а потім шезлонг, Вашому маляті сподобається така різноманітність;

- Значна економія. Крісла-гойдалки, шезлонги ідеально підходять для відпочинку і дозвілля Вашої дитини!


Перейти до розділу "Шезлонги"