укррус

Телефони у Черкасах

  • (096) 213-92-16
  • (093) 213-92-16

Зважуємо правильно!

Шановні мами й тата!

Прокат дитячих товарів Baby Service накопичив чималий досвід при зважуванні новонароджених. Кожен день ми розповідаємо, як користуватися дитячими вагами, як зважувати новонародженого. Хочемо поділитися досвідом зважування малюків з новоспеченими і майбутніми батьками.


     
Для початку необхідно поставити дитячі ваги на рівну жорстку поверхню. Пеленальні території з ковдрочку не підходять, ніжки ваг повинні стояти тільки на твердій поверхні!
 
Покладіть на ваги пеленочку.
     
Після цього включіть ваги, з лежачою на вагах пелюшкою, вони відразу покажуть «0: 00», вага пелюшки при цьому не буде зчитуватися. Відразу зверніть увагу - пелюшка не повинна звисати з ложемента (платформи для малюка) на стіл, також ложемент не повинен торкатися предметів, що знаходяться поруч.
 
Переконайтеся, що на дисплеї виставлені одиниці виміру - кілограми «кг, kg», а не фунти і унції «lb», в більшості моделей ваг середня кнопка відповідає за перемикання одиниці виміру зі кілограм в фунти і навпаки.
     
Коли Ви зважуєте малюка до і після годування, кладіть його головою завжди в одну сторону. Намагайтеся, щоб центр ваги доводився на середину платформи. Якщо карапуз вже досить рослий, підберіть його ніжки до черевця, зігнувши в колінах.

         
Обов'язково записуйте добову вага дитини!

 
Щодня в один і той же час, як правило, під час ранкових процедур, зважте малюка без одежинок і запишіть цифру.
 
Переглянувши 7 цифр за тиждень, Ви відразу зрозумієте, як карапуз набирає вагу. Іноді мами звертають увагу тільки на те, скільки з'їдено за годування і скільки треба годувати. При цьому не помічають, що вага набирається погано.
 
Але ж Ви для цього і берете ваги, щоб контролювати ситуацію і вчасно вживати необхідних заходів!
 
Тому дуже важливо відразу бачити цифру добового набору ваги!

 
Відповімо відразу на виникле питання - "Які ваги мені вибрати?"

 
Ви знаєте, це залежить від того, наскільки трепетно Ваше ставлення до процесу зважування. Як правило, цілком достатньо і ваг з кроком вимірювання 10г.

 
Хоча досить часто мами настільки близько приймають до серця кожен грам свого малюка, що не представляють: як можна бачити цифри з різницею в 10г.

 
- "А на який термін вони потрібні?"

 
Якщо малюк нормально набирає вагу, то актуальні для вас вони будуть перші 1.5-3місяці. Багато повертають і через місяць, коли бачать відмінний набір ваги новонародженим. Коли дитині вже 5-6міс, то вже нерідко зважують на звичайних підлогових вагах і не переживають через кожного грама.

 
Часто ж буває і такі ситуації: мами настільки звикають до цього процесу, що не можуть і через 6міс. розлучитися з вагами. Хоча від того, що ваги стоять будинки на тумбочці, ще жоден малюк не починав краще їсти, якщо він в принципі мало їсть :)

 
Про проблеми зі здоров'ям писати не будемо. (Хоча такі випадки мають місце бути). Ми за позитивне ставлення до всіх життєвих процесів, і впевнені, що ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ!

 
Саме з цього, враховуючи всі ці моменти, ми не обговорюємо дату повернення речей.

 
Звідки ми всі знаємо, як у вас підуть справи? Вам життя підкаже, на який термін будуть потрібні ваги у вашій родині або будь-яка інша річ з прокату. Коли зрозумієте, що необхідності в ній вже немає - ось тоді і повертайте.

 
Добре набирайте вагу і ростіть на радість усім!

Ваш Baby Service)

 

ves

 

 

Перейти в розділ "ВАГИ ДИТЯЧІ"