укррус

Телефони у Черкасах

  • (096) 213-92-16
  • (093) 213-92-16
Chicco Happy Snack
Chicco Happy Snack
Як це працює?

Доставка: 70 грн

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

700.00 грн

- якщо у нас вперше;

600.00 грн

- якщо користувалися нашими послугами;

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

За тиждень

250 грн

За 2 тижні:

350 грн

Користуєтесь 1 місяць

510 грн

Користуєтесь більше місяця, за добу

17 грн
  • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
  • Додаткових і прихованих платежів немає.
  • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
  • Просто і зручно

Chicco Happy Snack

Прокат дитячих товарів Baby Service пропонує в оренду:

Стільчик для годування Chicco Happy Snack

Якщо ваш малюк вже починає впевнено сидіти і пробувати свою першу «дорослу» їжу, то вам пора купити Happy Snack - легкий, компактний і зручний стільчик! Стільчик для годування Chicco Happy Snack призначений для дітей від півроку до трьох років і складається з зручного сидіння з регульованою спинкою (всього три позиції нахилу), легкого і міцного каркаса, пластикового столика і надзвичайно місткою корзини для іграшок. Фізіологічні сидіння додатково оснащене ременем безпеки, так що в стільчику Chicco лапочка зможе не тільки їсти під вашим наглядом, а й вільно грати без жодного ризику.

Чіко Хепі Снек займає дуже мало місця (розмір в розкладеному стані 80х55,5х101,5 см), тому встановити його можна навіть в самій невеликій квартирі. Крім того, він важить всього 5,9 кг і має просту систему складання, тому його цілком можна зберігати в складеному вигляді і ставити на кухні тільки по потребі. До речі, скромні габарити в складеному вигляді - 34х92,5 см - дозволяють при необхідності легко перевозити стільчик в багажнику авто. Причому, настільки невеликий розмір не позначається на комфортності посадкового місця - крісло широке і комфортне і для ігор, і для їжі.

Chicco Happy Snack (Чіко Хепі Снек) - це відмінна можливість навчити дитину самостійно їсти, грати, а з часом і долучити до загального столу! І, звичайно, тільки в спеціальному сидінні формується спинці малюка забезпечується правильне положення.

 

Разом зі стільчиком для годування візьміть також "пароварку -блендер" . Вона допоможе Вам швидко приготувати "правильну " їжу для малюка )