укррус

Телефони у Черкасах

  • (096) 213-92-16
  • (093) 213-92-16

Автокрісла Nania

У нашому прокаті дитячих товарів Baby Service представлені автокрісла вельми відомих світових брендів. Не настільки відомі українським батькам автокрісла під маркою Nania. У цій статті - ми постараємося заповнити "прогалину знань" про досить відомого в Європі виробника)


 
Група TEAM TEX - французький промисловий холдинг, що є лідером в Європі з виробництва дитячих автомобільних крісел (70% частки ринку Франції та 40% у Європі).

Суспільством керує його засновник - Ів нанія (Yves Nania), що має величезний досвід, більш ніж 30-ти років у виробництві засобів по догляду за дітьми.

Абсолютно вся продукція виробляється на заводі у Франції Charvieu, Isеre, який розташований на території 16 000 m2, і випускає щодня 20 000 дитячих автомобільних крісел.

   

Продукція широко відома під маркою Nania, а також під різними марками дистриб'юторів у Франції: Tex Baby, Babybus, Osann, Formula Baby, Moovy, Team Baby, MotherCare, Mamas & Papas, Meggy, Chicco, Neobaby, Prenatal, Foppapedretti, Fisher-Price , Premaman.

З 2006 року TEAM TEX отримала ліцензію на ексклюзивне право виробництва дитячих автокрісел для FERRARI SpА (Official Licensed Product).

Головне завдання для TEAM-TEX - забезпечити безпеку дитини в автомобілі.

Продукція даного виробника строго відповідає всім останнім стандартам безпеки європейського та світового рівня (ECE R44/04, FMVSS 213, SABS 1340), пройшла сертифікацію в Україні.

 

Перейти в розділ "АВТОКРІСЛА"