укррус

Телефони у Черкасах

  • (098) 213-92-16
  • (093) 942-94-28

Тренажери Baby Service

Тренажери напрокат

Життя - це рух, рух - це здоров'я, здоров'я - це тренажер!

Зараз стало модно користуватися послугами прокату. Всі сучасні люди розуміють, що немає сенсу купувати речі, якими в майбутньому Ви не будемо користуватися.

Наприклад, взявши тренажер напрокат, у Вас з'являється можливість поліпшити стан свого тіла без великих розтрат. І це далеко не повний перелік переваг прокату тренажерів. Взявши тренажер напрокат Ви стимулюєте себе до його використання, але в теж час Ви не прив'язані до графіка тренувань.

Після пологів повернутися в форму Вам допоможуть: тренажер для ніг Leg Magic і тренажер для преса Ab Rocket. Якщо у Вас зовсім немає часу, а після пологів заповітна мрія про повернення ідеальних форм не осталяет Вас в спокої, то ми завжди раді Вам допомогти.

У нас Ви зможете взяти напрокат Leg Magic (Лег Меджик). Тренажер призначений для стегон, сідниць і нижньої частини преса. Він дуже компактний, легко складається і розкладається.

Ви хочете мати ідеальний прес і привабливу фігуру? Використання тренажера Ab Rocket - це вірний шлях до отримання швидкого і ефективного результату! Візьміть АbRocket на прокат у нас, і Ви самі в цьому переконаєтеся!

Ми пропонуємо вам тренажери LegMagic і AbRocket використовуючи які, у Вас з'явиться можливість з легкістю удосконалити Вашу фігуру.

З тренажерами - ідеал не за горами!