укррус

Телефони у Черкасах

  • (096) 213-92-16
  • (093) 213-92-16

Розвиваючі килимки Baby Service

Для чого дитині розвиваючий килимок?

Дитячий розвиваючий килимок - що це?

Це іграшка, яка являє собою м'який різнокольоровий до якого пришиті різноманітні іграшки, брязкальця та інші предмети, які зацікавлять вашого малюка.

Розвиваючий килимок стане улюбленою іграшкою Вашої дитини. Він зможе грати з висячими розвиваючими іграшками лежачи на спині. Яскраві і різнокольорові кольору, м'який і комфортний килимок, функціональні іграшки познайомлять маленького крихітку з різноманітними формами. В

и завжди зможете взяти розвиваючий килимок з собою, його зручно переносити. Якщо такий килимок називали розвиваючим, значить, він щось розвиває? Ну звістно!

Він допомагає розвивати сенсорну координацію дитини, дрібну моторику, творчі здібності, мислення, уяву, уміння орієнтуватися в пространстве.Неоднократно доведено, що у дітей у яких були такі іграшки краще розвинені образне мислення, пам'ять і логіка. У майбутньому вони більш зібрані й уважні. У такому випадку розвиток вашого карапуза проходить в ігровій обстановці. Розвиваючий килимок порадует Вашу дитину і викликає посмішку на дитячому личку!